„Reaton“ maisto produktų prekybos departamentas

„Reaton“ maisto produktų prekybos departamentas savo veiklą pradėjo 1993 metais. Jau daugiau kaip 25 metus „Reaton“ Latvijos aukštos kokybės produktų prekybos srityje užima stabilią rinkos lyderės poziciją. Nuo 2000 metų „Reaton“ aktyviai veikia ir Baltijos šalių rinkoje, teikdama kompleksines produkcijos tiekimo paslaugas Lietuvos bei Estijos prekybos centrams, restoranams, viešbučiams ir kavinėms.

„Reaton“ veikla visada buvo orientuota į ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, pagrįstą abipusiu pasitikėjimu. Šiuo metu „Reaton“ bendradarbiauja su daugiau kaip 3 000 klientų visose Baltijos šalyse. „Reaton“ atstovauja 60 prekių ženklų ir siūlo daugiau nei 5 000 produktų iš 300 tiekėjų. Kasmet savo klientams pasiūlome daugiau kaip 150 naujų produktų.

Mes siekiame plėtoti ir palaikyti ilgalaikę partnerystę su savo klientais, užtikrinti optimalias pristatymo sąlygas, kompleksinį aptarnavimą ir aukštą paslaugų lygį. Viena pagrindinių įmonės užduočių yra skatinti kokybiškų maisto produktų vartojimo kultūrą teikiant profesionalias konsultacijas savo klientams ir rengiant edukacinius seminarus bei renginius šios srities profesionalams.

 

Reaton

 

„Reaton“ asortimente yra daugiau kaip 4 500 maisto produktų ir delikatesų.

Mūsų partneriai yra žinomi gamintojai iš 88 pasaulio šalių. „Reaton“ taip pat turi savo gamybinį cechą bei „RSeafood“ prekės ženklą. Savo ceche turime mėsos ir žuvies pjaustymo bei vakuumo įpakavimo įrangą.

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:

  • Aukštos kokybės maisto produktų ir delikatesų importas ir platinimas. Bendradarbiavimas su gamintojais, konkurencingos kainų politikos užtikrinimas.
  • Didmeninė prekyba maisto produktais „HoReCa“ sektoriuje ir mažmeninės prekybos tinklams.
  • Maisto produktų gamyba ir pakavimas.
  • Logistikos paslaugos – maisto produktų sandėliavimas ir tiekimas.
  • Mažmeninė prekyba aukštos kokybės maisto produktais ir delikatesais – „Gastronome“.
  • „Gastronome“ restoranai ir banketų aptarnavimas.

 

 

 

Reaton aukso samtis

 

„Reaton auksinis samtis“

„Reaton“ – kasmetinio virėjų konkurso „Latvijos metų virėjas“ generalinė rėmėja ir keliaujančio apdovanojimo „Reaton auksinis samtis“ iniciatorė.

Įmonės „Reaton“ maisto produktų departamentas Latvijos rinkoje veikia jau 20 metų. Per šiuos metus sukauptą patirtį ir žinias naudojame skatindami naujos virėjų kartos augimą.

Kasmet įteikdama pagrindinį šios srities apdovanojimą – „Reaton auksinį samtį“ – mūsų įmonė nori parodyti svarbų dalyką – partnerystės jausmą. Tai tarpusavio pasitikėjimas tarp „Reaton“, virėjų ir restoranų savininkų.

Kulinarijos meno kultūros plėtrai labai svarbi jaunųjų virėjų motyvacija, skatinanti įgūdžių augimą. Tai užtikrina, kad Latvijoje būtų konkurencingų šefų, turinčių gerą reputaciją Baltijos šalyse ir už jų ribų. „Reaton“ su viltimi žiūri į šios srities plėtrą ateityje.

Mūsų nuomone, būtent „Reaton“ tarptautinė patirtis ir reputacija kulinarijos meno pasaulyje lemia įmonės atsakomybės už šios srities plėtrą Latvijoje jausmą. Dirbame, kad gerėtų virėjų žinios ir žmonių požiūris į valgymo kultūrą. Sėkmę Latvijos rinkoje mums užtikrino novatoriški sprendimai ir drąsa juos įgyvendinti. To paties tikimės ir iš naujosios virėjų kartos.

Apdovanojimo filosofija yra paremta mūsų patirtimi. Kasdien dirbdami ir suvokdami vertybes, formuojančias restorano vertę, dauguma restoranų savininkų renkasi „Reaton“ ir yra lojalūs klientai jau ilgus metus.

 

Rseafood Rseafood Gold „Reaton“ prekės ženklas

„Reaton“ prekės ženklas

Su RSeafood ir RSeafood GOLD serija „Reaton“ Baltijos šalių rinkai siūlo aukščiausius kokybės ir skonio standartus atitinkančius produktus. Jie prieinami tiek didmeninės, tiek mažmeninės prekybos klientams.

„RSeafood“ ir „RSeafood GOLD“ produktai pagal ypatingą receptą ruošiami lengvame sūryme.

Šaldytos „RSeafood“ jūrų gėrybės iškovojo savo vietą parduotuvių lentynose ir klientų virtuvėse. Žaliavos, tiekiamos iš viso pasaulio, „Reaton“ ceche yra skirstomos, rūšiuojamos ir pakuojamos į įvairaus dydžio bei svorio pakuotes.

Produkcijos galima įsigyti Latvijos, Lietuvos ir Estijos prekybos centruose.

2020 metais „Reaton“ maisto gamybos ir perdirbimo cechas gavo ASC ir MSC kokybės sertifikatus, o tai reiškia, kad žuvys ir jūrų gėrybės sugaunamos, perdirbamos ir sandėliuojamos draugišku aplinkai būdu.

Prekės ženklas sukurtas Latvijoje ir patentuotas LR patentų valdyboje.

 Bendradarbiavimas su profesionaliomis asociacijomis Baltijos šalyse

Bendradarbiavimas su Lietuvos Restoranų Vyriausiųjų Virėjų ir Konditerių ir Lietuvos Viešbučių ir Restoranų asociacijomis Baltijos šalyse

Mūsų nuomone, būtent „Reaton“ tarptautinė patirtis ir reputacija kulinarijos meno pasaulyje lemia įmonės atsakomybės už šios srities plėtrą Baltijos šalyse jausmą. Nuo pat įmonės veiklos pradžios dirbame, kad gerėtų virėjų rezultatai ir žmonių požiūris į valgymo kultūrą.

Bendradarbiaudami su profesionaliomis asociacijomis visose Baltijos šalyse, mes norime parodyti svarbų dalyką – partnerystės jausmą. Tai tarpusavio pasitikėjimas tarp „Reaton“, virėjų ir restoranų savininkų, vainikuojamas patenkintų ir lojalių restorano lankytojų.

 Antrinės įmonės Baltijos šalyse

 

Antrinės įmonės Baltijos šalyse

„Reaton“ antrinės įmonės veikia Lietuvoje ir Estijoje. 2000 metais Vilniuje atidaryta UAB „Reaton“, o 2006 metais – „Reaton“ OÜ Taline.

Abi įmonės savo valstybėse siūlo klientams platų ir įvairų „Reaton“ maisto produktų ir delikatesų asortimentą ir teikia visą paslaugų spektrą. Mūsų klientai yra didžiausi restoranų, viešbučių ir prekybos centrų tinklai, veikiantys visose Baltijos šalyse ir turintys galimybę vienodomis sąlygomis užsisakyti visus mūsų kataloge esančius produktus.

Lankstus produktų pristatymo organizavimas, ypatingas požiūris į kiekvieną klientą ir išplėtota logistikos sistema padeda mūsų antrinių įmonių tinklui sėkmingai ir sparčiai plėstis ir tobulėti.

Tiek Latvijos specialistai, tiek antrinėse „Reaton“ įmonėse dirbantys darbuotojai turi prieigą prie mūsų centralizuotos on-line užsakymų priėmimo sistemos.

Jau kelerius metus „Reaton“ yra ir profesionalių asociacijų partnerė Lietuvoje bei Estijoje. Reguliariuose edukaciniuose seminaruose „Reaton“ skleidžia savo žinias ir patirtį, sukauptas dirbant su viso pasaulio tiekėjais.

„Reaton“, dirbdama visų trijų Baltijos šalių rinkoje, šalia verslo interesų visada stengėsi plėtoti šią sferą apskritai, kelti jos prestižą ir tarptautinį atpažįstamumą. Bendradarbiavimas su Latvijos, Lietuvos ir Estijos šefų asociacijomis skatina konstruktyvią partnerystę su visų Baltijos šalių specialistais.

Rygoje atidarytas sandėlis sėkmingai papildo Baltijos šalių logistikos schemą, prisijungdamas prie įmonės sandėlio Vilniuje. Sandėlis Vilniuje suteikia galimybę kokybiškai sandėliuoti produktus ir juos reguliariai platinti Baltijos šalių regione.

Lietuvos maisto produktų didmeninės prekybos versle „HoReCa“ sektoriuje „Reaton“ veikia jau nuo 2000 metų, kai Vilniuje buvo atidaryta įmonės atstovybė. Pamažu susiformavo draugiški ryšiai su Lietuvos Restoranų Vyriausiųjų Virėjų ir Konditerių asociacija.

2008 metais su „Reaton“ emocine ir materialine parama asociacijai atsirado galimybė įgyvendinti ilgai puoselėtą idėją – surengti savo nacionalinį virėjų konkursą. Mes labai džiaugiamės, kad ši tradicija tęsiasi!

 

Kontaktinė informacija

 

UAB „Reaton“

Minsko pl. 3, LT-02121 Vilnius, Lietuva

Tel. +370 523 303 90

Faks. +370 523 303 90

El. p. reaton@reaton.lt

 

Estijos maisto produktų didmeninės prekybos versle „HoReCa“ sektoriuje „Reaton“ veikia jau nuo 2006 metų, kai Taline buvo atidaryta įmonės atstovybė.

 

Mūsų įmonė rūpinasi jaunosios profesionalų kartos švietimu. Todėl nuo 2008 metų „Reaton“ remia Estijos šefų asociacijos rengiamą nacionalinį Jaunojo virėjo konkursą, kuriame dalyvauja studentai.

 

Kontaktinė informacija

 

„Reaton“ OÜ

Laki 14A, Tallinn, Eesti, 10621

Tel. +372 683 55 83

Faks. +372 683 55 84

El. p. tellimus@reaton.ee

 

„Reaton“ profesionalų dienos

 

„Reaton“ profesionalų dienos

Kasmet „Reaton“ profesionalų dienos Vilniuje suburia gastronomijos ekspertus.

Profesionalų dienų metu rengiamos dirbtuvės su kulinarijos meno legendomis ir virtuozais. Vyksta austrių ir kitų delikatesų degustacija, užsienio ir vietos specialistų paskaitos, įvairių produktų parodos.

„Reaton“ jau daugiau kaip 30 metų savo klientams yra patikimas partneris, siūlantis ne tik maisto produktus, bet ir sprendimus, inovacijas ir žinias. „Reaton“ profesionalų dienų metu mes pristatome produktų naujienas iš viso pasaulio. Jau kelerius metus „Reaton“ profesionalų dienos yra laukiamiaus renginys, kuriame savo srities profesionalai ir maisto ekspertai, jie keičiasi nuomonėmis, semiasi įkvėpimo ir idėjų vasaros sezonui“, – pasakoja „Reaton“ maisto departamento marketingo vadovė Baltijos šalyse Vija Tirzmalė.

Renginio svečiai turi galimybę susipažinti, paragauti ir sužinoti daugiau nei iš 80 gamintojų siūlomas produktų naujoves, pamatyti ir išgirsti labai vertinamus Latvijos, Lietuvos ir užsienio virtuvės šefus.

„Reaton“ veikla visada buvo orientuota į ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, pagrįstą abipusiu pasitikėjimu. Šiuo metu „Reaton“ bendradarbiauja su daugiau kaip 3 000 klientų visose Baltijos šalyse. „Reaton“ atstovauja 60 prekių ženklų ir siūlo daugiau nei 5 000 produktų iš 300 tiekėjų. Kasmet savo klientams pasiūlome daugiau kaip 150 naujų produktų.

 

 „Reaton“ valdo didžiulį sandėlių kompleksą bei automobilinių šaldytuvų parką, todėl užsakymų pristatymas užtikrinamas visose Baltijos šalyse.  Rygoje atidarytas sandėlis sėkmingai papildo Baltijos šalių logistikos schemą, prisijungdamas prie įmonės sandėlio Vilniuje. Sandėlis Vilniuje suteikia galimybę kokybiškai sandėliuoti produktus ir juos reguliariai platinti Baltijos šalių regione.

 „Reaton“ valdo didžiulį sandėlių kompleksą bei automobilinių šaldytuvų parką, todėl užsakymų pristatymas užtikrinamas visose Baltijos šalyse.

 

Rygoje atidarytas sandėlis sėkmingai papildo Baltijos šalių logistikos schemą, prisijungdamas prie įmonės sandėlio Vilniuje. Sandėlis Vilniuje suteikia galimybę kokybiškai sandėliuoti produktus ir juos reguliariai platinti Baltijos šalių regione.

Nuo 2000 metų „Reaton“ aktyviai veikia ir Baltijos šalių rinkoje, teikdama kompleksines produkcijos tiekimo paslaugas Lietuvos bei Estijos prekybos centrams, restoranams, viešbučiams ir kavinėms.

2020 m. buvo atidarytas naujas maisto produktų sandėlis. Jame įdiegtos šiuolaikinės technologijos, 5000 m2 plote užtikrinamos penkios temperatūros zonos. Ypač pabrėžiame, kad savo sandėliuose atsisakėme freono kaip aušinimo medžiagos. Vietoje jo naudojame aplinkai mažiau kenksmingas anglies dvideginio dujas.

Naujas sandėlis sėkmingai įsijungė į Baltijos šalių logistikos sistemą, palaikydamas įmonės sandėlio Vilniuje veiklą. Sandėlis Vilniuje suteikia galimybę kokybiškai sandėliuoti produktus ir juos reguliariai platinti Baltijos šalių regione.

 

Siūlome krovinių pervežimus su temperatūros kontrole (+25 °C, nuo +2 iki +6 °C, –18 °C) maršrutu Ryga–Vilnius–Ryga bei Ryga–Talinas–Ryga.

Atliekame 800 pristatymų per dieną; > 600 t per mėnesį

Adresas Latvijoje: Čiekurkalna 2. līnija, 75, Ryga, LV-1006